Leírás
A kétoldalas, kifordítható AiryVest kutyaruha legfőbb tulajdonsága, hogy nagyon könnyűek, ezáltal nem akadályozzák a kutyákat mozgásukban.
A kétoldalas antiallergén kutyadzseki, vízhatlan, ideális a hideg tavaszi, őszi vagy az enyhe téli időjárásban, a Lycrából készült elasztikus szegélyek megakadályozzák a meleg elillanását, ugyanakkor megakadályozzák a hideg levegő beáramlását. Az állógallér és hosszított hátrész a jobb védelmet biztosítanak, a rövidített szabásnak köszönhetően a póráz egyszerűen a nyakörvhöz csatolható (nem tartalmaz a hám rögzítésére szolgáló nyílást).
Paraméterek
| Állat típusok | Kutya |
| Csoport életkor alapján | Bármely életkorban |
| Felszerelés típusa | Kutyaruha |
| Gyártók, márkák | AiryVest |
| Anyaga | nedvesség ellen kezelt ultravékony nejlon, Lycrából készült elasztikus szegély |
| Töltet | réteges szintetikus szigetelő töltet |
| Szín | Orange / Light green (narancs / világos zöld) |
| Méret | SX 30 |
| A | 27 - 30 cm |
| B | 43 - 45 cm |
| C | 30 - 33 cm |
| A (Hát hossz) | Mérje meg kutyája nyakának tövétől (a nyakörvnél) a farka hátsó részéig. Pont ott, ahol a hátsó vége és a farok kezdődik. |
| B (Mellkas körméret) | Mérje meg kutyája mellkasának legszélesebb részét, általában az első lábak mögött. Ügyeljen arra, hogy egy kicsit lazítson. Egy jó hüvelykujjszabály, hogy hagyja, hogy 2 ujj beleférjen a mérőszalag belsejébe. |
| C (Nyak körméret) | Mérje meg, hol lesz a gallér. Ismét ügyeljen arra, hogy egy kicsit lazítson. |
Összetétel
Anyaga: nedvesség ellen kezelt ultravékony nejlon, Lycrából készült elasztikus szegély, réteges szintetikus szigetelő töltet
Szín: Orange / Light green (narancs / világos zöld)