Leírás
A kétoldalas, kifordítható AiryVest kutyaruha legfőbb tulajdonsága, hogy nagyon könnyűek, ezáltal nem akadályozzák a kutyákat mozgásukban.
A kétoldalas antiallergén kutyadzseki, vízhatlan, ideális a hideg tavaszi, őszi vagy az enyhe téli időjárásban, a Lycrából készült elasztikus szegélyek megakadályozzák a meleg elillanását, ugyanakkor megakadályozzák a hideg levegő beáramlását. Az állógallér és hosszított hátrész a jobb védelmet biztosítanak, a rövidített szabásnak köszönhetően a póráz egyszerűen a nyakörvhöz csatolható (nem tartalmaz a hám rögzítésére szolgáló nyílást).
Az AiryVest kutyadzseki elnyerte a „The Best Pet Product in the United States” díjat („Kutyaruházat” kategóriában) * Az AiryVest Industry Recognition Awards díjat nyert el 2016-ban egy befolyásos Pet Business Magazine (USA) által hirdetett versenyen.
Paraméterek
| Állat típusok | Kutya |
| Csoport életkor alapján | Bármely életkorban |
| Felszerelés típusa | Kutyaruha |
| Gyártók, márkák | AiryVest |
| Anyaga | nedvesség ellen kezelt ultravékony nejlon, Lycrából készült elasztikus szegély |
| Töltet | réteges szintetikus szigetelő töltet |
| Szín | Orange / Light green (narancs / világos zöld) |
| Méret | XS 22 |
| A | 20 - 22 cm (háthossz) |
| B | 33 - 35 cm (mellkas körméret) |
| C | 19 - 21 cm (nyak körméret) |
Összetétel
Anyaga: nedvesség ellen kezelt ultravékony nejlon, Lycrából készült elasztikus szegély, réteges szintetikus szigetelő töltet
Szín: Orange / Light green (narancs / világos zöld)