Leírás
A Trixie Vimy esőkabát kutyáknak praktikus kiegészítő esőben, szélben. A nyak területén hátul cipzáras kivágással a póráz rögzítéséhez, vállpánttal és extra magas gallérral, fényvisszaverő csíkokkal, vékony-puha béléssel ellátott kutya esőkabát, plusz hurkokkal a hátsó lábak számára. Testreálló, slim viselet.
A bundája nem minden kutyát véd meg kellőképpen a hidegtől, az esőtől és a széltől. Különösen az idősebb vagy beteg kutyákat kell megvédeni az időjárási viszonyoktól. Fontos megakadályozni, hogy a kutya megfázzon, akár egy rövid séta folyamán is. A TRIXIE kutya esőkabát védelmet nyújt a szél és az eső ellen. Egyes kutyafajták jóval kevésbé ellenállóak a széllel, esővel, hideggel szemben, mint más társaik, ilyenkor megoldás a megfelelő kutyaruha használata. Fontos, hogy a kutyaruha, esőkabát megfelelő méretű legyen. A fenti 3 méret megadásával már biztonsággal kiválasztható a jó méret kutyusunk számára.
Paraméterek
| Állat típusok | Kutya |
| Csoport életkor alapján | Bármely életkorban |
| Felszerelés típusa | Kutyaruha |
| Gyártók, márkák | Trixie |
| Anyaga | poliuretán/poliészter |
| Méret | S |
| A nyak kerülete | legfeljebb 38 cm (kutya nyakának körmérete) |
| Haskörméret / Mellkas kerület | 34-46 cm (a kutya mellső lábai mögött a has kerülete) |
| Háthossz | 35 cm (nyakától a farka tövéig) |
Összetétel
Anyaga: poliuretán/poliészter