Leírás
Egyes kutyafajták és Különösen az idősebb vagy beteg kutyák kevésbé ellenállóak a hideg, szeles, esős időjárással szemben.
A Trixie Saint-Malo kutyakabát meleg polár béléssel készült. Könnyedén ráadhatja a kutyájára a háton végig futó cipzárnak köszönhetően. 30 fokon mosható.
Fazon: Slim fit
Szín: kék
Méret: XS
Nyak kerülete: 30 cm
Has kerülete: 42 cm
Háthossz: 30 cm
Paraméterek
| Állat típusok | Kutya |
| Csoport életkor alapján | Bármely életkorban |
| Felszerelés típusa | Kutyaruha |
| Gyártók, márkák | Trixie |
| Anyaga | poliészter, polár bélés |
| Szín | kék |
| Méret | XS |
| Nyak kerülete | 30 cm |
| Has kerülete | 42 cm |
| Háthossz | 30 cm |
Összetétel
Anyaga: poliészter, polár bélés
Szín: kék
Méret: XS
Nyak kerülete: 30 cm
Has kerülete: 42 cm
Háthossz: 30 cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.