Leírás
Egyes kutyafajták, rövid szőrű kutyák és Különösen az idősebb vagy beteg kutyák kevésbé ellenállóak a hideg, szeles, esős időjárással szemben.
A Trixie Saint-Malo kutyakabát meleg polár béléssel készült. Könnyedén ráadhatja a kutyájára a háton végig futó cipzárnak köszönhetően. 30 fokon mosható.
Forma: Slim fit
Szín: piros
Mérete: S
Nyak kerülete: 34 cm
Has kerülete: 48 cm
Háthossz: 33 cm
Paraméterek
| Állat típusok | Kutya |
| Csoport életkor alapján | Bármely életkorban |
| Felszerelés típusa | Kutyaruha |
| Gyártók, márkák | Trixie |
| Anyaga | poliészter, polár bélés |
| Forma | Slim fit |
| Szín | piros |
| Mérete | S |
| Nyak kerülete | 34 cm |
| Has kerülete | 48 cm |
| Háthossz | 33 cm |
Összetétel
Anyaga: poliészter, polár bélés
Forma: Slim fit
Szín: piros
Mérete: S
Nyak kerülete: 34 cm
Has kerülete: 48 cm
Háthossz: 33 cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.